SpäťÚvod / Katalóg / Strešné fólie / Strešná fólia EUROVENT STRONG 160g/m2

Strešná fólia EUROVENT STRONG 160g/m2

Strešná fólia EUROVENT STRONG 160g/m2

111,30 €
92,75 € bez DPH

Výrobca: JUTA (stránka výrobcu)

Naceniť
111,30 €/bal
: bal

Eurovent STRONG je štvorvrstvová strešná membrána s vysokou paropriesustnosťou určená na použitie v stavebnícke pre strechy so sklonom, ventilované a striechy s plným debnením. Pozostáva zo štyroch vrstiev,dve z vlákien polypropylému, z mriežky PE a funkčného polypropylénového filmu. Vyznačuje sa s nezvyčajnou odolnosťou proti pretrhnutiu oproti ostatným výrobkom. Eurovent STRONG má parametre vodoodolnosti na úrovni viac ako 3000 mm H2O, čo má hlavný vplyv na životnosť a trvácnosť výrobku. Obsahuje aj špeciálne stabilzujúce dodatky ktoré spôsobujú že odolnosť na UV žiarenie je 4 mesiace, vďaka čomu montáž strešného pokryta môže byť vykonaná s časovým oneskorením.

Eurovent STRONG je výrobok najvyššiej triedy aj preto je označený originálnou etiketou. Originalitu výrobku potvrdzuje taktiež potlač na membráne, vďaka ktorej je montáž na streche jednoduchá a rýchla.

Použitie

Membrána Eurovent STRONG nachádza uplatnenie ako začiatočné pokrytie na strechy so sklonom, zateplené a ventilované ako aj s plným debnením. Vďaka svojmu zloženiu a odolnosti je ako jedn z mála výrobkov na trhu odporúčaný pri Zabezpečí ochranu podkrovia počas tesárskych prác, a po uložení strešného systému ochráni pred vlhkosťou, zrážkovou vodou (dážď, sneh, hmla), podvievaniu popod strešnú krytinu. Pri montáži produktu nie je potrebné použiť ventilačnú medzeru medzi membránou a tepelnou izoláciou (minerálna vlna, sklenná), takže membrána sa môže bezprostredne dotýkať tepelnej izolácie. Je dôležité si pamätať že strešné membrány sú výrobky určené na izoláciu šikmých, zateplených striech, takže odporúčané je, aby montáž tepelnej izolácie podkrovia bola vykonaná v čo najkratšom možnom čase čo zabezpečí funkčnosť strešného systému. Montáž finálneho strešného pokrytia na membráne je potrebné vykonať vždy s použitím laty a kontralaty. Vysoká kvalita produktu Eurovetn STRONG dáva jeho užívateľom pokoj, istotu a záruku trvácnosti a zdravej klímy v ich dome.

Podobné produkty
Parozábrana EUROVENT SILVER 96g/m2
Parozábrana EUROVENT SILVER 96g/m2
-30%
Parozábrana EUROVENT SILVER 96g/m2
45,68 €/bal
Strešná fólia EUROVENT BASIC 100g/m2
Strešná fólia EUROVENT BASIC 100g/m2
-30%
Strešná fólia EUROVENT BASIC 100g/m2
58,28 €/bal
Parozábrana EUROVENT STANDARD 90g/m2
Parozábrana EUROVENT STANDARD 90g/m2
-30%
Parozábrana EUROVENT STANDARD 90g/m2
31,50 €/bal
Newsletter

Ak si prajete dostávať informácie o našej ponuke emailom, odošlite nám Vašu emailovú adresu.